Přímé vstřikování POWER System

Rychlý vzkaz na e-mail
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo

 

Jedna z nejlepších evropských přídavných řídících jednotek na ETHANOL E85 od francouzské firmy POWERSYSTEM, vhodná na všechny typy benzínových motorů, tedy i na PŘÍMÉ VSTŘIKOVÁNÍ DO VÁLCE - TFSi,TSI, FSI, GDI, JTS, TCSI ... ! S jednotkou POWERSYSTEM je možné upravit na E85 3 válcové, 4 válcové, 5 válcové, 6 válcové, 8 válcové a 12 válcové motory, a to díky patentované technologii již od roku 2008 nejedná se tedy o žádnou " horkou novinku ", ale o praxí prověřenou francouzskou jednotku, prověřenou na velkém množství vozidel. Jednotka má evropskou UTAC homologaci.

Další informace, recenze, certifikáty, laboratorní testy najdete na stránkách výrobce Powersystem

 

Jednotka POWERSYSTEM se připojuje na 3 sensory neboli čidla :

 

 

·Teplotní čidlo vzduchu - Zajišťuje optimální poměr vzduch/palivo, aby po celou dobu jeho chodu byla směs upravena co nejpřesněji.

· Teplotní čidlo vody - Zajišťuje snadné startování ve všech teplotních a povětrnostních podmínkách - včetně studených startů.

· Napojení na lambda sondu - Pro analýzu paliva nebo jeho směsi a časování vstřiku, což zajišťuje maximální výkon motoru, v závislosti na procentu Ethanolu v nádrži.

 

Jednotka se nezapojuje přímo na vstřikovače jako u jiných jednotek nebo dokonce na palivové potrubí !!!  Zásah do vozidla je tedy minimální a je možné jednotku kdykoliv odpojit a instalovat v jiném vozidle.

Jednotka upravuje informace z teplotního čidla vzduchu, snímače teploty vody a signálů z lambda sondy následně upraví pokyn pro ECU (řídící jednotky motoru), která upravená data - signály vyšle k jednotlivým vstřikovačům. 

 Naše firma je výhradním distributorem všech výrobků francouzského výrobce POWERSYSTEM pro Českou a Slovenskou republiku.

Ceny od: 11.490,-Kč na všechny typy motorů bez rozdílu počtu válců a typu vstřikování tedy i PŘÍMÉHO VSTŘIKOVÁNÍ  
TFSI, TSi FSi, GDi, JTS, TCSi ... !

.

 

TOPlist